11 Nejlepší Koupaliště v Evropě

Nic nevypovídá o “dovolená” docela rád sluníčko, zmrzlina, a sjíždění nějaké obrovské tobogány. Zde je jedenáct nejdeštivější a nejdivočejších evropských vodních parků povzbudit vaši chuť k jídlu pro některé letní zábavu …

Fasouri Watermania – Limmasol, Kypr

100.000 metrů čtverečních čisté zábavy, Fasouri Watermania (méně než hodiny jízdy od obou Larnaca a Paphos) je oceněný aquapark s masivním vlnobitím mezi desítkami dalších zajímavostí (nenechte si ujít černou díru nebo sebevražedné snímků) , Pokud se vám nelíbí na strmý a rychlý věci, je tu klidná řeka můžete plavba podél, a je tu i masážní salon pro unavené rodiče, kteří chtějí trochu dovolenou z dovolené …

Dospělí 30 Kč, děti 17 Kč. Otevřeno květen až říjen

Vodní svět – Ayia Napa, Kypr

To bylo navrženo s starověké řecké téma, takže můžete očekávat, že mnoho bílých sloupů, starých lodí a klasických soch na tomto velkém vodním parku ve stranické hlavním městě Kypru … ale nebojte se, výraznější než pilíře jsou obrovské , pestrobarevné vodní skluzavky všude možně … Apollonův Ponorné Odyssey River a The Fall of Icarus abychom jmenovali alespoň některé. Existuje spousta žaludku obracející jízd, velký vlnobitím, spoustou lehátek a dokonce sklouzne tak, aby vyhovovaly neplavce. Je to vážně dobrý den ven, ale přinést žabky nebo dokonce ponožek pro nošení kolem – světlá rozpálí v letním žáru.

Aquariaz – Avoriaz Francie.

To divů vody ve francouzských Alpách je navržen tak, aby se cítil jako tropické džungle ráj, se spoustou velkých rockových prvků a zelenými stromy. Budete milovat klidná řeka s jeho jemným proudem a spoustou chill-out oblastech s vodními tryskami, a to dostal snímek polovina-pipe, velký bazén, lezecké stěny, a dostatek prostoru pro děti na hraní. Je otevřeno v zimní sezóny, stejně jako v létě a v zimě je venkovní lázně zahřívá, takže můžete získat a cítit se toasty v horké vaně pod hvězdami, obklopený sněhem a mrznoucím alpský vzduch. Perfektní. Je zima, když se dostanete ven když varovat.

Dospělí € 8, děti € 6, v letních a zimních lyžařských sezón, uzavřené soboty.

Tropical Islands – Brandenburg, Německo

Kdo by si pomyslel, že můžete mít správné malý tropický zážitek jen 35 km od Berlína? Tropical Islands sídlí v tom, co býval vzducholodi hangáru, ale je nyní v podstatě masivní dome – 360 metrů v průměru – plné čisté zábavy. Že zábava zahrnuje laguna, pláž, nárazník lodě, Německo je největší (27m), tobogán … a dokonce i vnitřní balonem. Je tu další oblast taky obrovská tropická sauna a lázeňské centrum, které stojí € 8 přistýlek vstoupit, ale má svůj vlastní Angkor Vat. No a pak je tu deštný prales zkušenosti s kompletní želv, plameňáků a ara mezi jinými exotickými tvory, jen aby vás zajímá.

Dospělí € 36, děti € 28,50, mladších 5 let zdarma. Otevřeno každý den 8 hodin ráno – 9 hodin.

Aquapark – Biscarosse, Francie

Toto místo, jen kousek od Bordeaux a Biarritz, je naprosto úžasné. Je to trochu odlišný od obvyklého vodní park zkušenosti taky. Není to pestrobarevné skluzavky a líné řeky, je to spíš jako obří nafukovací, plovoucí, skákací překážkovou dráhu. Je tu obrovský katapult, masivní tobogán, velký zorbing typu nafukovací koule, a všechny druhy high-oktanové na vodní bázi vzrušení. Přineste piknik, a nechat svůj strach doma. Můžete zaplatit na hodinu, půl dne, nebo celý den.

Od 6 € za hodinu. Otevřeno červen-září

Siam Park – Tenerife, Španělsko

Siam Park je navržen tak – jak asi tušíte podle názvu – v opulentní thajském stylu, takže očekávejte spoustu draků a tobogány pojmenované po hady. Na vrcholu se, že se může pochlubit největším světovým umělé vlnobitím, a “thajský chrám”, který ve skutečnosti je domovem 28 metrů vysoký tobogán, který je tak prudký, že je to téměř vertikální. To je chrám pro vás, pokud jste uctívali šílené jízdy. Vážně, tohle bude třídit muže od chlapců. Jízdy jsou tak dobré, že tady budou dokonce potvrzené vzrušení o azyl cítit nervozita.

Dospělí € 34, děti 23 Kč. Otevřený celoročně.

Slide a stříkající vodě – Lagoa, Portugalsko

Jen mimo Lagoa ve zlaté oblasti portugalském Algarve je Slide a Splash, který dělá přesně to, co říká na cínu. Je to 16.000 akrů čisté zábavy na slunci – a není to jen úžasné tobogánů, které dělají to skvěle. Existují sokolnictví, papoušek a papoušek, a plaz ukazuje denně, stejně jako dostatek zeleně, kde si můžete rozléhat ven a jen odpočívat na slunci. Kyvadlové autobusy odjíždějí z většiny velkých resortu v této oblasti, aby vás tam taky, takže se nemusíte bát, pokud nemáte auto.

11+ € 27 Juniors 19 €. Otevřeno od dubna do října.

Caribe Aquatic Park (Portaventura) – Taragonna, Španělsko

Jedna z nejlepších věcí, o tomto místě je, že je jen hodinu od Barcelona, takže si mohl skutečně jít sem i když jste právě v Barceloně ve dnech krátké přestávce. Ne, to je lež. To není jedna z nejlepších věcí, o tom, ačkoli to je docela dobrá věc. Nejlepších věcí, o tom jsou vlnobitím a množství velkých Whopper tobogány. Je to součást známého zábavního parku PortAventura, takže pokud nemáte pocit, že byste se namočili můžete vždy batolit na více než na horské dráhy. Celé toto místo je o tom mít čas svého života, tak jít a mít.

11+ € 22,80, Junioři (4-10) € 22 otevřený od května do září

Alpamare – Bad Seedamm, Švýcarsko

Alpamare (hodinu a půl od Basileje) je největší evropský krytý aquapark, takže to není ovlivněna počasím a je otevřen po celý rok. Má to vyhřívané bazény včetně velkého venkovního vyhřívaného jeden, kterému patří klidná řeka a 11 vážně dobrých snímků. Zamilujete si ultra-smyslový Ice Express, a vážně žaludku-víření Cobra potrubí. Zhluboka se nadechněte pro tyto ty.

Dospělí € 36, děti 29 Kč za 4 hodin průchodu. Otevřený celoročně od 10 hodin.

Faliraki Rhodes

Takže tento vodní park se nachází v nádherném Rhodos, který mu dává významné body za snaživost ihned, samozřejmě. Více Brownie body jsou udělovány za 5 úžasné extrémních diapozitivy (dále jen space bowl je zejména chlazení), hromada rodinných snímků, vlna bazén, závodník skluzavka a obecné roztomilost nákresu. Je to skvělé pro rodiny s dětmi, ale velké děti budou mít stejně dobrý den, tady jako skutečné děti budou.

12 let + € 24 děti 16 €. Otevřeno květen až říjen.

Aqalandia Jesolo

Jen mimo Benátky, Jesolo Aqualandia je opravdu krásný vodní park. Není to velký ve srovnání s některými z dalších parků v Evropě, ale je to čisté, velmi dobře řízena a má více než dost, aby vás pobíhají a směje celý den, stejně jako kapitán Spacemaker (jedna z nejvyšších tobogány na světě) a side-by-side závodní skluzavky, že Barracudas.

Dospělí € 31, děti 27 Kč. Otevřený konec května až září.