Wet ‘n’ Wild GM mluví nových jízd

V prakticky každé zastávce kariéry Udělal, Takuya Ohki učinil rozruch.

Ohki, je Tokio rodák který se přestěhoval na Havaj na 18 až navštěvovat vysokou školu, strávil prakticky celý svůj pracovní život v zábavních vodních parků. Přesídlil z Havaje do USA kasina hlavním městě Las Vegas v roce 2012 otevřít Wet ‘n’ Wild jako generální manažer parku.

Jako Ohki připravuje pro park nadcházející sezónu, která začíná 18. dubna, že je obsazeno strategie spiknutí s cílem rozšířit roční objem návštěvníků parku, která činí okolo 400 tisíc za rok. Na kohoutku: New koni, že bude první svého druhu kdekoli na světě a marketingových kampaní, jejichž cílem je přilákat více turistů do parku, která se dostane asi 90 procent svého provozu od místních obyvatel.

Otázka: Co výzva svůj přemístění do Las Vegas?

Odpověď: Otevření Wet ‘n’ Wild Las Vegas. Havaj je určitě ráj a skvělým místem k životu, ale Las Vegas potřeboval vodní park, taky. Chtěl jsem být součástí přinášení vodní park do Las Vegas.

Otázka: Jak jste se dostal do zábavních parků průmyslu?

Odpověď: I když jsem byl ve škole na Brigham Young University-Hawaii, jsem pracoval na polynéského kulturního centra, které bylo číslo 1 zaplacené atrakcí na Oahu, s 600.000 až 800.000 návštěvníků ročně. Já jsem na zákazníka servisní práce tam. Jak jsem absolvoval, další park, Hawaiian Waters Adventure Park, otevřel. Mám zákaznické služby v práci tam a začal na pracovníky otevření. Tak jsem vidět vodní park přinesl na Havaj.

Lidé byli skeptičtí ze tam vodního parku, protože Havaj je obklopen krásnou oceánu. Ale místní obyvatelé to líbilo. Byla to jiná zkušenost, aby mohli jít dolů šestipatrový snímek. Takže vodní park se stal č.1 rodina destinace na Havaji.

Otázka: Proč jsi zůstal v průmyslu za téměř 20 let?

Odpověď: Já jsem rád viděl hosty, kteří mají dobrý čas, a já jsem si užil setkání s lidmi. Také jsem chtěl pracovat v týmech a inspirovat ostatní, například zaměstnanci. Také zábavní park podnikání se liší každý den. Můžete mít mnoho různých zážitků. Ty ne jen sedět za stolem, nebo pracují na tabulky. Potkáte lidi a mají vzrušující zážitky.

Ale největší odměnou je vidět děti úsměv, a když viděl rodiče šťastní. Opravdu se mi líbí vidět rodin tráví čas společně, s dostatečným předstihem.

Otázka: Las Vegas má mnoho možností využití volného času. Proč se musíme vodní park?

Odpověď: Las Vegas má špičkovou zábavu. Ale když jsem se sem dostal se svými pěti dětmi na podzim (2012), bylo to tak horké. Jeli jsme kolem oblasti Green Valley v průběhu dne, a my jsme narazili na Sunset Park. Moje děti byli nadšeni vidět parku, tak jsme se zastavili. Vyšli ven a vrátil se za pět minut s těmito červenými tvářemi. Bylo to tak horké. Později si uvědomil, my lidé chodí do parku první věc ráno nebo večer. Las Vegas jen opravdu potřebovala rodina zkušenosti, aby lidé vychladnout v létě.
Otázka: Jak jste se snažil být odlišný od jiných vodních parků po celé zemi?

Odpověď: Přivezli jsme v prvním Rattlera (skluzavka) v Severní Americe, a my jsme přinesli v svěrač, jízdu, která byla zvolena podle Travel Channel jako jeden z nejlepších tobogány národa. (Obě jízdy sdílet platformu spuštění a některé z nejtěsnější a nejvyšší bankovnictví zapne jakékoliv tobogánem).

Ale protože to je Las Vegas, když jsme ve skutečnosti zaměřena na hodnocení zkušeností, jsme si mysleli stínu. Pokud si nejste pod stínu tady, je to nesnesitelné. Opravdu jsme se postarali fronty, kde se lidé stát ve frontě mít dostatek stínu pokrytí a mlhy, aby se lidé pohodlně.

Otázka: Co je nového v tomto roce?

Odpověď: Jsme bude dějištěm světově první slideboarding přitažlivosti. Je to snímek, který integruje (video) -gaming dovednost. Je to v podstatě jako “Guitar Hero”, jak budete muset hrát to, když vidíte ty červené nebo zelené poznámky. Budete do snímku na voru. Bude tam tlačítka, a vy budete muset tlačit v závislosti na světlo, které se rozsvítí, když jste na cestě. Bude tam různých úrovních, a tím lepší skóre, tím větší je vaše úroveň se zvedne. Budete mít možnost kontrolovat výsledky on-line. Koncepce nebyla provedena nikde jinde na světě. Budeme první, kdo to vyzkoušet.

To bude hra měnič ve vodě parku průmyslu. Myslím, že jakmile jsme se představit to, uvidíte více osvětlení, ozvučení a zamlžení.

Otázka: Už jste vyzkoušeli jízdu?

Odpověď: Při jízdě diapozitivy, můžete přijít s novými nápady nebo způsoby servírování hostům. Jdu do parku s mými dětmi asi dvakrát měsíčně jako tajný host dělat, aby každý poskytuje vynikající guest service. Někteří zaměstnanci poznat mě, ale když jste v plavkách, lidé nejsou vás očekává.

Otázka: Jaká je vaše oblíbená jízda?

Odpověď: chřestýše. Jen jsem rád vzrušení z toho. Dostanete se jezdit s dalšími třemi lidmi, proti sobě, jak si jít dolů snímek do oblasti, kde dostanete dumpingové ve oscilovat a tam a zpět, a jít vysoko. I dostat vidět své děti křičí a baví se. Je to jízda můžete zažít společně.

Otázka: Jaké jsou vaše budoucí cíle?

Odpověď: Jsme velmi rádi, že jsme byli zařadil číslo 1 rodinná atrakce v (Review-Journal je) Best of Las Vegas. Jen chci našem parku, aby byl řešením pro rodiny s dětmi v létě. Chceme, aby to ten druh místa, kde se dostanete permanentky a vaše letní zábavu je postaráno. Nechceme, aby prostě jede. Chceme poskytovat filmy. Ukázali jsme, “zamrzlé”, a to byl obrovský hit. Chceme-li se o lokální řešení zábavy na léto.